לא ניתן להתווכח על כך שמדינת ישראל סובלת מבעיית חנייה חמורה במיוחד. בחלק גדול מן המקרים בהם קיים עומס באזור ספציפי, חלק גדול מן האנשים אשר מחזיקים בחניות פרטיות באותו אזור מופתעים לגלות כי החנייה שלהם נתפסה על ידי אדם זר שאינו רשאי להחנות בה, בעקבות כך בעלי החניות יכולים להתעכב לא מעט זמן בהמתנה לבעל הרכב הזר, ללא ספק מדובר בסיטואציה מרגיזה ולא נעימה שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות בה.

בעקבות בעיית החנייה הקשה במדינת ישראל יותר ויותר אנשים מתחילים להשתמש במחסום חנייה פרטית כדי לשמור על החניות שלהם מפני פולשים זרים.

במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי בנוגע לאחד מסוגי מחסומי החנייה הפופולריים ביותר במדינת ישראל הלוא הוא עמוד החנייה.

מחסום חנייה פרטית – על מה אנחנו מדברים?

כאשר אנו מדברים על מחסום חנייה פרטית אנחנו למעשה מדברים על דרך יעילה במיוחד לשמור על החנייה הפרטית שלכם. כדי למנוע מצבים בהם רכבים זרים מחנים בחנייה הפרטית שלכם ללא כל רשות, ניתן להשתמש במחסום חנייה פרטית שמטרתו למנוע כניסה של רכבים זרים לחנייה הפרטית שלכם.

עמוד חנייה – מחסום חנייה יעיל ופופולרי

כיום ניתן לראות כמות עצומה של חניות פרטיות במדינת ישראל בהן קיימים עמודי חנייה. עמודי חנייה הם למעשה עמודי מתכת אותם מציבים בחלק הקדמי של החנייה, עמודי חנייה פועלים באמצעות צילינדרים המותקנים מתחת לאדמה.

במקרים בהם עמוד החנייה הוא במצב פתוח, העמוד נכנס לתוך הצילינדר וכך הוא אינו בולט מעל פני השטח ואינו חוסם את החנייה.

במקרים בהם עמוד החנייה הוא במצב סגור, העמוד בולט מעל לפני השטח ובעקבות כך אין אפשרות להחנות בחנייה.

כיום ניתן למצוא בשוק הישראלי עמודי חנייה ידניים וגם עמודי חנייה חשמליים אשר מופעלים על ידי שימוש בשלט ייעודי.

עמוד חנייה הוא פתרון נהדר לאנשים הסובלים מרכבים זרים שמחנים בחנייה הפרטית שלהם.

היתרונות של עמודי חנייה פרטיים

עמודי חנייה פרטיים הפכו להיות מוצר פופולרי במיוחד במדינת ישראל בשל היתרונות הרבים אשר טמונים בהם, ריכזנו עבורכם חלק מן היתרונות הבולטים ביותר של עמודי חנייה.

תהליך ההתקנה של עמוד חנייה

 יש אפשרות להתקין עמודי חנייה על כל סוג משטח: בטון, אבנים משתלבות וגם אספלט. על מנת להתקין עמוד חנייה יש לקדוח במשטח הרלוונטי ולהכניס בו שלושה ברגים לצורך הצמדת עמוד החנייה. במידה ומדובר במשטח חולי, יהיה עליכם לבסס את המחסום באמצעות יציקת בטון.

חשוב מאוד למקם את עמוד החנייה במרכזה של החנייה הפרטית שלכם, בצורה הזאת עמוד החנייה לא יידרס על ידי גלגלי הרכב שלכם כאשר אתם נכנסים לחנייה ויוצאים ממנה.

אם הגעתם לכאן אנו בטוחים כי גם לכם נמאס מרבים זרים שחונים בחנייה הפרטית שלכם. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם ממבחר מחסומי החנייה שאנו מציעים למכירה.

שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

בחר סוג שירות
1
אנחנו כאן לשירותכם
שלום 👋
אנחנו כאן לשירותכם, איך נוכל לעזור?