רבים אינם יודעים זאת, אך אנחנו נתקלים במראות פנורמיות כמעט בכל יום בו אנו נוהגים בכבישים, לרוב נוכל לראות מראות פנורמיות באזורים בהם יש סיכון בחצייה של הכביש ו/או בצמתים מסוכנים. בנוסף על כך ניתן לראות שימוש נרחב במראות פנורמיות ביציאה מחניות ואזורים שונים בהם שדה הראייה שלנו לא מספיק טוב.

במהלך השנים האחרונות מראות פנורמיות הפכו להיות שכיחות מאוד בישראל, זאת בזכות צורתן העגולה אשר מאפשרת לעשות בהן שימוש על מנת לקבל שדה ראייה טוב ורחב באזורים בהם שדה הראייה מצומצם ובכך מסכן את משתמשי הדרך.

הצבה של מראה פנורמית במיקום נכון ומקצועי תעזור באופן משמעותי למשתמשי הדרך באזורים השונים לרבות: יציאות מחנייה, צמתים מסוכנים, כבישים בעלי שדה ראייה מוגבל, מקומות בהם הכביש מוסתר על ידי חומה או צמח וכן הלאה.

בהמשך המאמר תוכלו למצוא מידע בנוגע ליתרונות הייחודים של המראה הפנורמית ועוד מידע רלוונטי נוסף בקשר למראות פנורמיות.

מראה פנורמית – על מה אנחנו מדברים?

 כאשר אנו מדברים על מראה פנורמית אנחנו למעשה מדברים על מראה קמורה אשר מיוצרת תוך כדי התבססות על עיקרון פיזיקלי שמעניק לה את היכולת הייחודית לספק למשתמשי הדרך שמתבוננים בה שדה ראייה רחב של 90 מעלות, כך המראה הפנורמית פותרת בעיות רבות הנובעות משדה ראייה מוגבל.

מראות פנורמיות נחשבות למוצר זול, בנוסף על כך תהליך ההתקנה שלהם הוא מהיר וקל.

בדרך כלל מראות פנורמיות ימצאו בצמתים בהם שדה הראייה הוא מוגבל אך תנועת המכוניות היא נמוכה מדי כדי להצדיק התקנה של מערכת רמזורים באותה צומת.

יתר על כן, מראות פנורמיות נמצאות בשימוש נרחב גם באזורי יציאה מחנייה, יצאה ממפעלים ומקומות נוספים בהם שדה הראייה מוגבל ומסכן את משתמשי הדרך.

ניתן למנות פעמים רבות בהן מראות פנורמיות הצילו את חייהם של משתמשי דרך באזורים בהם שדה הראייה מצומצם.

מראות פנורמיות לחניות צמודות כביש

חלק גדול מן החניות הפרטיות במדינת ישראל ממוקמות בניצב ובצמוד לכבישים.

יתר על כך, בחלק גדול מן המקרים אותן חניות מקורות ותחומות על ידי קירות משני הצדדים דבר אשר יוצר קושי במהלך היציאה מהחנייה, זאת מאחר והנהג לא מסוגל לראות את מה שמתרחש בכביש ובמהלך היציאה מהחנייה חלקו הקדמי של הרכב נכנס לכביש והנהג אינו יכול להבחין אם מגיעים רכבים מצדדיו אשר עלולים לפגוע ברכבו וגם בו.

התקנת מראה פנורמית בצורה מקצועית מעבר לכביש תוביל ליצירת שדה ראיה מלאה וברור לכיוון הרכבים שמגיעים מצד שמאל ובזכות כך הנהג יוכל לצאת מהחנייה בצורה בטוחה.

מראות פנורמיות לחניות צמודות מדרכה

חניות פרטיות רבות במדינת ישראל ממוקמות בניצב למדרכות ולעיתים שדה הראייה בקצה החנייה מוסתר באמצעות קירות דופן החניה או שמא באמצעות צמחייה.

במקרים מהסוג הזה משתמשי הדרך השונים נמצאים בסיכון כאשר רכבים יוצאים מן החנייה, זאת מאחר וחלקו הקדמי של הרכב נכנס לשטחה של המדרכה מבלי שהנהג מסוגל לראות את משתמשי הדרך שנמצאים על המדרכה.

התקנת מראה פנורמית בקצה החנייה תעזור לנהגים לראות את המתרחש על המדרכה ובזכות כך הם יוכלו לצאת מן החנייה בצורה בטוחה מבלי לפגוע באף אחד ממשתמשי הדרך.

מראה פנורמית – רמת עמידות גבוהה במיוחד

מראות פנורמיות נחשבות למוצר בעל רמת עמידות גבוהה במיוחד, אפילו בימים שמשיים במיוחד עדיין ניתן לראות בצורה ברורה ואיכותית דרך המראה הפנורמית.

 

שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

בחר סוג שירות
1
אנחנו כאן לשירותכם
שלום 👋
אנחנו כאן לשירותכם, איך נוכל לעזור?