מחסום חנייה מתקפל - כל המידע הרלוונטי

במדינת ישראל אנו לראות מחסומי חנייה רבים בכל אזור בו אנחנו נמצאים. נוכל לראות מחסומי חנייה בחניונים של מקומות ציבוריים וגם בחניות פרטיות רבות ברחבי הארץ.

הסיבה הבולטת ביותר לשימוש במחסומי חנייה היא כמובן בעיית החנייה הקיימת ברחבי ישראל, בלא מעט מן המקרים אנשים שאינם מצליחים למצוא חנייה באזור בו הם נמצאים מחנים את רכבם בחנייה שאינה שייכת להם, אפילו כאשר קיימים סימונים על החנייה.

כאן נכנסים לתמונה מחסומי החנייה שכולנו מכירים, באמצעות שימוש במחסום חנייה אתם תוכלו להבטיח כי אף רכב זר לא יכנס לחנייה הפרטית שלכם ויתפוס אותה. כך אתם תוכלו להמשיך את היום שלכם בידיעה כי אין סיכוי שתחזרו הביתה והחנייה שלכם תהיה תפוסה על ידי רכב שאינכם מכירים. במקרים רבים בעלי הרכב הזר מגיעים רק לאחר זמן רב, אין ספק כי מקרים מהסוג פוגעים בשגרת החיים של בעל החנייה וגורמים ללא מעט תסכול ועצבים.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע על סוגי מחסומי החנייה הנפוצים ביותר ועוד מידע רלוונטי בנוגע למחסומי חנייה.

מחסום חנייה – על מה אנחנו מדברים?

רבים האנשים שאינם יודעים להסביר מה זה מחסום חנייה. ניתן לומר כי מחסום חנייה הוא הפתרון הטוב ביותר והיעיל ביותר לשמירה על החנייה שלכם.

כולנו יודעים עד כמה חמורה בעיית החניות במדינת ישראל, בעקבות בעיית החנייה בארץ אנשים רבים מוצאים עצמם תקועים מחוץ לחנייה הפרטית שלהם מאחר ורכב אחר חונה בה ומונע מהם להחנות את רכבם.

מחסומי חנייה הם הפתרון המושלם במקרים מהסוג הזה. ברגע שתחליטו להתקין מחסום חנייה בחנייה הפרטית שלכם, לא יוכל לקרות מצב בו רכב זר חונה בה. תחשבו לעצמכם כמה עצבים ורגעי תסכול יחסוך ממכם השימוש במחסום חנייה פרטי.

מחסומי החנייה הנפוצים ביותר

כיום אנו יכולים לראות סוגים רבים ומגוונים של מחסומי חנייה בשוק הישראלי. על מנת להקל עליכם בתהליך בחירת מחסום החנייה שמתאים לכם אספנו עבורכם מידע בנוגע למחסומי החנייה הנפוצים ביותר כיום בשוק הישראלי.

  • מחסום חנייה מתקפל ידני – סוג זה של מחסומי חנייה הוא אחד הסוגים הפופולריים ביותר כיום במדינת ישראל. צורתו של המחסום מזכירה צורה של שער, את המחסום מתקינים בחלקה הקדמי של החנייה. ניתן להוריד את המחסום ולהרים אותו בקלות, כאשר תרצו להיכנס לחנייה שלכם יהיה עליכם להוריד את המחסום באופן ידני, כאשר תעזבו את החנייה שלכם יהיה עליכם להרים את המחסום בחזרה כדי להבטיח שרכבים זרים לא יחנו בה. באופן הזה אתם יכולים להיות בטוחים כי החנייה הפרטית שלכם תשאר פנויה עבורכם לאורך כל הזמן שהרכב שלכם לא חונה בה. כיום קיימים סוגים שונים של מחסומי חנייה מתקפלים, כל אחד מהם מיוצר מחומר אחר ולכל אחד מהם מאפיינים שונים. כמו כן אתם יכולים לרכוש מחסום חנייה פרטי חשמלי הפועל באמצעות שלט ייעודי, באופן הזה אתם לא תצטרכו לצאת מהרכב בכל פעם שתרצו להרים ולהוריד את המחסום.

 

  • מחסום כנף – כיום ניתן לראותשימוש נרחב במחסומי כנף בקרב בתים פרטיים ברחבי הארץ, המחסום נפתח כלפי חוץ והתנועה שלו דומה מאוד לתנועה של דלת נפתחת. מרבית מחסומי הכנף הקיימים בשוק כיום עשויים אלומיניום, בזכות השימוש בהם ניתן לסגור באופן מוחלט את החנייה. קיימים סוגים רבים של מחסומי כנף בשוק הישראלי, תוכלו לרכוש מחסום כנף בעל כנף אחת בלבד וגם מחסום כנף בעל זוג כנפיים.

שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

בחר סוג שירות
1
אנחנו כאן לשירותכם
שלום 👋
אנחנו כאן לשירותכם, איך נוכל לעזור?