שער חשמלי - אמצעי האבטחה המושלם

לכל אחד מאיתנו יצא לראות שערים חשמליים במקומות הקיימים בכניסה למקומות שונים. בדרך כלל שערים חשמליים יופיעו בכניסות של חניות פרטיות ובכניסות של בתי עסק.

הסיבה העיקרית שבגללה אנשים בוחרים להשתמש בשער חשמלי היא על מנת להגן על המקום שהם רוצים מפני כניסה של כלי רכב ו/או בני אדם שאינם רשאים ואינם רצויים באותו מקום ציבורי או פרטי.

אתם יכולים לעשות שימוש בשער חשמלי על מנת לאבטח את הרכב שלכם מפני גניבות, על מנת לחסום את החניה הפרטית שלכם מפני כניסה של כלי רכב אחרים, על מנת לאבטח מקום ציבורי כמו יישוב למשל ועוד.

מאחר וניתן לעשות שימוש בשערים חשמליים למגוון רחב של צרכים, כיום קיימים סוגים שונים של שערים חשמליים שלכל אחד מהם ייעוד אחר.

במאמר זה תוכלו למצוא מידע על סוגי השערים החשמליים הנפוצים ביותר כיום במדינת ישראל ועל השימושים שלהם.

סוגים שונים של שער חשמלי

כאמור, כיום בשוק הישראלי ניתן למצוא מגוון רחב של שערים חשמליים שונים, ריכזנו עבורכם מידע על הסוגים הפופולריים ביותר:

  • שערי כנף חשמליים – כאשר אנו מדברים על שערי כנף חשמליים אנחנו למעשה מדברים על שער חשמלי שנפתח על גבי ציר, שערי כנף נפתחים כלפי חוץ או כלפי פנים, ניתן להזמין שער כנף בעל כנף אחת או בעל שני כנפיים. בדרך כלל שערים כנף חשמליים ימצאו בבתים פרטיים, שערי הכנף הנפוצים ביותר בבתים פרטיים הם שערי כנף בצורה של גדר או שערי כנף אטומים. לעומת שערים חשמליים אשר נעים על מסילה, שער כנף אינו מצריך שטח נוסף על מנת להתקין אותו, אך כן חשוב לוודא כי קיים שטח לפתיחה של כנפי השער. כיום ניתן להזמין שערי כנף חשמליים בעיצובים יוקרתיים ומרהיבים במיוחד, תוך כדי התאמה אישית לעיצוב הכולל של הבית ותוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים.
  • שערי הזזה חשמליים – שערי הזזה חשמליים הם שערים רגילים שתנועתם מתבצעת על גבי מסילה הממוקמת על הקרקע. שערי הזזה מבצעים את תנועתם על מסילה צדדית ייעודית, שערי הזזה בדרך כלל יהיו מוגבהים מעל פני הקרקע, בשל כך ניתן לראות שימוש נרחב בשערי הזזה חשמליים במקומות בהם הקרקע אינה ישרה. כיום אנו יכולים לראות שערי הזזה חשמליים ביישובים רבים, בכניסות לבסיסים צבאיים, בכניסות למפעלים שונים וכן הלאה. שערי הזזה חשמליים בדרך כלל יהיו גדולים מאוד, צורת העיצוב הנפוצה שלהם היא סורגים. בנוסף על כך, ניתן לבצע הזמנה של שער חשמלי לבתים פרטיים, השער שיגיע יהיה קטן יותר משערי הזזה חשמליים קלאסיים, כמו כן ניתן להזמין את השער בעיצוב אישי התואם לעיצוב של הבית. 
  • מחסומי חנייה חשמליים  (נקראים גם מחסומי זרוע) –  הם הסוג הנפוץ ביותר של שערים חשמליים בהם נעשה שימוש בחניות פרטיות. מחסומי זרוע נקראים כך מאחר ואופן התנועה שלהם מזכיר אופן תנועה של יד אשר מורמת כלפי מעלה. בהשוואה לסוגים אחרים של שערים חשמליים מחסומי זרוע נחשבים זולים ואינם תופסים שטח משמעותי. בשונה מסוגים אחרים של שערים חשמליים מטרתו של מחסום הזרוע היא למנוע כניסה של רכבים ולא של אנשים. ברוב המקרים פתיחה של מחסום זרוע תתבצע באמצעות שלט, חיישן או כפתור הקיים בצידו של מחסום הזרוע. חשוב מאוד להזמין מחסום זרוע ברמת איכות גבוהה מאחר והוא צריך להגיב במהירות ועליו לפעול פעמים רבות במהלך היום.

שירות לקוחות

מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

בחר סוג שירות
1
אנחנו כאן לשירותכם
שלום 👋
אנחנו כאן לשירותכם, איך נוכל לעזור?